Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek az elítélendő, ha...

Szerintetek az elítélendő, ha egy kismama mással szexel? Persze úgy gondolom, ha egyedülálló.

Figyelt kérdés

2018. aug. 24. 12:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2018. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Fú, hát, érdekes kérdés. Ha józan ésszel belegondolok, nőből van, vágyik a szexre, miért ne szexeljen? Én is terhes vagyok, én is szexelek, csak én a gyerekeim apjával, mert együtt maradtunk. De valamiért az első gondolatom mégis az volt, hogy fúj. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért, bennem ellenérzést vált ki.
2018. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Én ugyanúgy, mint a kettes. Ésszel átgondolva miért is ne; ugyanakkor valamiért nekem is visszataszító a gondolata.
2018. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Szintén úgy érzem, fura...
2018. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértek a kettes válaszolóval, független nő miért ne szexelhetne, viszont valahogy nekem is fura lenne.
2018. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon érdekes,

Egyedülálló, miért ne?

de közben fura..


Inkább fura az a férfi, aki csak alkalmi szexre belemegy egy kismamával...

Ha ők egy pár lesznek akkor nem annyira fura

2018. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy érzem, mint az előttem szólók.

Én is kismama vagyok éppen, és nagyon vágyok rá, de szerencsére itt a férjem.

Utolsó! Sok ilyen furcsa pasi van, nem egy valaki próbált velem kikezdeni terhesen, már az első terhességem alatt is, és most is. Sőt, itt gyakorin is írtak ketten is, mikor egy kérdés alatt írtam, hogy hány éves vagyok és kismama... 😀

Szóval szerintem nem elítélendő semmiképp, csak furcsa belegondolni.

2018. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
Nem voltam egy elhízott, csúnya kismama. Háromszor szültem. Mégsem éreztem soha, hogy más férfinak tetszenek így... Ez már a perverz kategória.
2018. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanazon a véleményen vagyok mint a kettes válaszoló.
2018. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő
2018. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!