Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatmozgás számolása?...

Magzatmozgás számolása? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Belinkelem a papírt amit ma adtak NST után, nagyon nem voltam képbe, és most nem emlékszem pontosan hogy kell kitölteni 😓 Kapott valaki hasonlót? Azt értem hogy a terhességi hét és a napja. Meg elvileg X-elnem kell 17-18 óra kozott de ott miert csak 4 rublika van akkor lefele? Ha mozog 10et vagy többet azt hogy jelöljem? Nem értem 😂 Előre is bocsi az idióta kérdésért, ez nem az én napom...

Link a komiban.

Köszönöm🤗


2018. aug. 24. 15:45
 1/7 A kérdező kommentje:
2018. aug. 24. 15:45
 2/7 anonim ***** válasza:
13%

Minek szamolni hogy egy orbana hanyszor mozgott

erzed napkozbe hogy mozog

nagyon raeros aki ezeket szamolgatja

2018. aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A 4 rublika az 4×15 perc 17-18 óráig.

Elvileg minden nap lepihensz pont kerek 17:00kor és elkezded számolni hányszor rúg. 10ig kell eljutni. Ha ez 17:10kor van, akkor a legfelső rublikába egy x, ha 17:40kor, akkor még felülről a 3. stb...

Teljesen értelmetlennek tartottam, csomószor úton voltam ebben az időben, vagy fél 5kor kirúgta az oldalam, aztán 7ig semmi... addig fekhettem volna :D

Úgyhogy minden nap beikszeltem valamit, aztán annyi. Amúgy megkaptam, 5 hétig töltögettem és egyszer se nézte senki, még szüléskor sem.

2018. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat epp ezaz, amugy kb 150et mozog egy nap igy 38 hetesen is szoval nem is ertem minek ilyenekkek foglalkozni kulon...azt mondtak fekudjek oldalra minden nap 17 orakor es x-eljek...de annyit mozog alapbol is hogy szerintem az osszes rublika nem lenne elég ra, nemhogy 4 😂
2018. aug. 24. 15:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod második, így mar mindent ertek :) hat igen... ki garantalja hogy pont raerek 5kor :D meg őszintén remenykedem is hogy mar csak max 1 Nst-re kell mennem...
2018. aug. 24. 15:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem tele lesz az összes rublika akkor 😂 negyedorankent 10 megvan az tuti foleg oldalt fekve
2018. aug. 24. 16:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok, nem kell az összes rublikát beikszeld :) Ha pl. 17:25re van meg a 10, akkor aznap felülről a 2. rublikát jelölöd. Az elsőt nem kell. Meg utána sem. Minden nap csak 1x raksz x-et.
2018. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!