Lehetséges lenne?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre néhány napja, hogy olyan mint amikor a kislányom mozgott a hasamban, ugyan ilyen érzések voltak. Mondom tegnap páromnak, hogy mit tapasztaltam erre most este megint és ő is érezte. Minden hónapban megjött, teszt negatív. Nem tudom mit tegyek, orvoshoz leghamarabb masfél hét múlva tudnék menni. Még szoptatok. Nem igazán vettem észre semmit, max annyi, hogy a vérzéseim élénk színre váltottak illetve, hogy ha nem eszek gyakrabban akkor émelygek. Persze ez nem tünet. De volt valaki, akinél kiderült, hogy baba van? Létezne ilyen? Ha meg nem akkor mitől "rangathat" a hasam?
2018. aug. 24. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor szültél? Nekem ez inkább fantommozgásnak tűnik még, az is látszik kívülről is. 😊
2018. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Másfél éve. :)
2018. aug. 24. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem fogytál sokat mostanában?

Én akkor éreztem ilyet. Gondolom újrarendeződtek odabenn a dolgok.

2018. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is érzem,mondjuk én 7 hónapja szültem.
2018. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!