Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reménykedhetek még? 6+3 hetes...

Reménykedhetek még? 6+3 hetes vagyok. Szabályos petezsákom van szikhólyaggal, de embrió egyáltalán nem látható. Pont félidőbe fogant. Doki azt mondta, h ebből még bármi lehet. Esetleg volt még hasonlóan itt valaki? Hogy végződött?

Figyelt kérdés
2018. aug. 24. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
kell hinni és reménykedni is, talán később lesz csak baba ,de meg fogg maradni ez jo érték
2018. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy reménykedhetsz! Nekem mindkét terhességnél csak a nagy fekete paca látszódott 6 hetesen. 8 hetesen volt szívműködésük, ma meg veszekedni kellett velük, hogy feküdjenek le végre aludni 3 mese és 4millió puszi után.
2018. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Menzesz szerint 6 hetesen voltam ügyeleten, ott még csak 8mm petezsákot láttak, se szikhólyag,se embrió

2 hét múlva már CRL 10mm embrió, jó szívmüködéssel

mivel hosszabb a ciklusom 28 napnál, ezért menzesz szerint 1 héttel idősebb terhes vagyok...de valójában nem :)

2018. aug. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm a válaszokat. Pénteken voltam dokinal, ugye akkor még nem látott embriót. Ma reggel voltam egy 4ds magánrendelőben, 3.5 nap alatt 8 mm lett a kis poronty. :') volt szívverés is. 120al vert a kicsi szíve. Így mostmár teljesen megnyugodtam, azt mondta, hogy teljesen megfelel a terhességi kornak. 7 hetes vagyok ma. :)
2018. aug. 28. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!