Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire veszélyes (vagy nem...

Mennyire veszélyes (vagy nem az) hogy meg"kapott"a konnektor ahogy bedugtam a telefontöltőm?

Figyelt kérdés

A fogadott orvosom készültem pont hívni.Erre lemerültem.

A konnektorjainkba egyfolytába szikrázik ha beledugom a telefontöltőm

Ilyen rendes tűzszerű kis villanás van vagy hogy is írjam le.Ami sztem nem normális de ez van.

Általában odafigyelek hogy nagyon óvatosan dugjam be most azonban siettem és éreztem egy kicsit megkapott.

Lejet ennek valami következménye?


2018. aug. 25. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz, de cseréljétek ki a konnektort.
2018. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

ne már .... ne már.... könyörgöm ne már. Most akkor gondolkozz egy picit az élettani folyamatok mikéntjéről.

Nem csodálom, hogy némely orvos a plafonon van idegileg a néhány kismamától.

NEM LESZ BAJOD! Meg a gyereknek sem, legföljebb szikrákat fog szórni a kis szeme :D

2018. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez semmiség. Ha nem ért áramütés, akkor csak annyit jelent, hogy gyíkos a konektor, cseréljétek ki.

Arra azért jó ha ügyelsz, hogy ha bedugsz valamit, hátrébb fogd meg, ha már mindenképp használnod kell.

2018. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!