Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reptéri ellenőrző kapun...

Reptéri ellenőrző kapun átmenjek terhesen?

Figyelt kérdés

Hétfő reggel utazunk, 16 hetes terhes vagyok.

Nem tudom átmenjek e.

A munkahelyemen (reptér melletti vámolás) is van ilyen ellenőrző kapu, minden be-kilépéskor át kell rajta menni,első 8 hétben még nem jelentettem be a terhességet is átmentem napi 5-6 alkalommal rajta, mert muszáj volt, de aztán elmondtam, hogy terhes vagyok azonnal mondták, hogy akkor kapu tabu.

Ezek ugye elvileg mágneses elven működnek.

De nem tudom, hogy most utazásnál variáljak e, vagy inkább kérjem, hogy ne. De akkor meg átvizsgálnak gondolom kézzel? Nem tudom, mi legyen :)

Aki repült terhesen tanácsot adni?


2018. aug. 25. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
En ketszer repultem terhesen, 13 hetesen es a 20. het korul. Atmentem a kapun ugyanugy. Igazsag szerint nekem akkor valahogy eszembe sem jutott hogy nem kene atmenni esetleg. Soha nem hivtak ra fel a figyelmem az orvosok se. Ket egeszseges gyerekem van.
2018. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mágneses, akkor nem árt, mindenhol ki lenne írva, hogy terhesen saját felelősségre, ha ártalmas lenne a magzatra.
2018. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Átmehetsz, a világon semmi bajod nem lesz tőle, nem röntgensugár, de ha szólsz, akkor elsétálhatsz mellette és csak a kezi detektorral ellenőriznek meg max végigtapogatnak
2018. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szólsz, akkor elsétálhatsz mellette kikerülve. De utána tuti motozás és átvizsgálás van tetőtől talpig. Én kikerültem,így éreztem biztonságosnak.
2018. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ártalmas, de ha nem mész át a kapun akkor átvizsgálnak azzal a kézi szerkezettel , ami ugyan azon az elven működik mint a kapu, még rosszabbul is jársz mert azt végigsimítják a tested minden pontján. Én is sokat repültem, külföldön élünk.
2018. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!