Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veseköves kismamavagyok,...

Veseköves kismamavagyok, eddig panaszom nem volt a kovel. Felkeltem es hirtelen elkezdett fájni az oldalam vesetájt. Egyszer volt már rá példa de nem foglalkoztam vele, de most megijesztett. Lehet belole baj? Valaki hasonlo helyzetben volt mar?

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 02:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen van,nekem is beszúrt jópárszor a terhességem alatt,folyadék-folyadék mást nem tudsz tenni a baba érdekében nem "tesznek" veled semmit,úgy tudom gyógynövényes akármit tudnak rá adni egyedül (de az kihatással van a méhlepényre,amit nem mondanak,szóval nem ajánlott hisztizni hogy "nyagy a baj mert lehet a picivel teszel rosszat) én annyit ittam terhesség alatt hogy terhesség után meg is szűnt a panaszom nemsokkal,elmentem talpmasszőrhöz (van alami orvosi akármi neve de nem jut eszembe hirtelen) és ő megállapította hogy rosszul látták nem vesekövem volt hanem "salak" vagy mi de az ki jött,biztos azért fájt mert 1 nagyon sok volt,2 úgy feküdt a baba.
2018. aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!