Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. A...

7 hetes terhes vagyok. A nagytesó 1 éves múlt. Sokat alszik rajtam, eddig nem sikerült erről leszoktatni. Viszont már elég kellemetlen, érzem, hogy nyomja a hasam. Lehet baja ettől a pocaklakónak?

Figyelt kérdés
2018. aug. 28. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, őt védi a hasfalad, a magzatburok és főleg a magzatvíz. Viszont egy idő után neked és a nagynak is baromi kényelmetlen lesz, úgyhogy ideje leszoktatni őt rólad. 😊
2018. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Valahogy így gondoltam én is, de 5 hétig még biztos parázni fogok minden hülyeségen.

Na igen, a leszoktatás kemény dió lesz.

2018. aug. 28. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
9 hetes vagyok, rajtam a 2 és fél éves kisfiam alszik néha 😊 nem lesz semmi baja a babónak
2018. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne rajtad aludjon, hanem melletted, vagy csak a mellkasodat érje ;) Viszont jobb lesz minél hamarabb leszoktatni erről, mert piszok nehéz lesz így kettővel egyszerre. Nekünk pl 2-3 hónapba telt, hogy elhagyja a mellébújást, csak a kezemet kérte elalváshoz, aztán mire megszületett a kicsi, elég volt, ha ültem az ágya szélén. Így tudtam közben szoptatni/ringatni, és a nagy se érezte hiányomat. 1 és 3 évesek, napközben annyit bújhatnak, amennyit akarnak, de este jó éjt puszi után "fekvés-alvás" van.
2018. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nektek is köszönöm a választ!

Tudom, hamarosan ki kell találnom valami megoldást.

2018. aug. 28. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!