Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, hogy néha teljese...

Normális az, hogy néha teljesen lehangolt vagyok, ok nélkül sírva fakadok, máskor meg majd kicsattanok a boldogságtól? 36 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Én már attól is elsírom magam, ha a párom egy kicsit emeltebb hangon szól hozzám... 2 perc múlva pedig már semmi bajom sincs. Ja, és 33 hetes vagyok.
2008. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia !!!Ez természetes dolog ami velled történik ezt a hormon változások okozák.Én 40hetes vagyok és ugyan így vagyok még mindig az egyik percbe nagyon jo kedvem van a másik percbe meg sírhatnékom van.Jo baba várást és kitartást!!!
2008. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!!En nekem megmondta aparom hogy nagyon fura hangulau kismama vagyok bar en csak 25 hetes vok,de van amikor sirok magamtol es van amikor enekelgetek meg nevetek mindenen.Ja es kotekedek is mostanaban!Sztem ezzel nincs baj!
2008. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális dolog. Én is mindenen sírtam egészen a 20.hétig. Most 23 hetes vagyok, és úgy tűnik hogy egyenlőre megszűnt. Remélem nem jelentkezik újból mert attól félek hogy kihat a babámra is.
2008. nov. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!