Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tünet, vagy menjek...

Terhességi tünet, vagy menjek el orvoshoz?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol,hogy terhességi tünetek közé sorolható a felfázásos tünet is.

Na de nálam ez nem abban nyilvánul meg,hogy sűrűn kell pisilnem,hanem hogy ha pisiltem,rögtön utána úgy érzem hogy mindjárt bepisilek,holott előtte voltam a wc-n. Nem tudom jobban leírni de gyerekkoromban sokat voltam felfázva és pont ilyeneket produkáltam.

Et megy 2 napja. Nem csíp,nem fáj. Hétfőtől szerdáig a derekam fájt,de az elmúlt,helyette jött ez a felfázásos valami.


Szeptember közepén megyek terhesség megállapítására a nődokihoz.


2018. aug. 30. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet inkább felfazas.Egyszer voltam úgy rendesen felfazva hogy szó szerint 5percenkent mennem kellett.Terhesen kb 4*többet voltam egy nap pisilni , nem úgy hogy épp végeztem és már újra kellett.Meglatod milyen válaszok érkeznek ebben sem biztos hogy egyformán működnek a nők,de háziorvoshoz viszel vizeletet a gennyet O is meg tudja nézni ,ha van megmondod neki hogy terhes vagy és olyan gyógyszert ír rá fel.
2018. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pisilés után csak az érzés van meg h pisilnem kell újra,de egy cseppet sem tudok természetesen. Igen.. lehet hogy el kellene mennem dokihoz.
2018. aug. 30. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

"Szeptember közepén megyek terhesség megállapítására a nődokihoz."


Addig van 2 hét. Miért nem veszel egy tesztet kemény kb. 500 Ft-ért, és rögtön kiderülne, hogy terhes vagy-e vagy sem?...

2018. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Hallottal mar arrol, hogy terhessegi teszt ?
2018. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azthittem egyértelmű hogy már tudom,hogy terhes vagyok. Nyílván a tesztelésen már túl vagyok,de az első válaszoló értette,így gondolom nem fogalmaztam túl érthetetlenül.
2018. aug. 31. 09:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is dokihoz menj mert hallottam felfázásos tünetről de szerintem is csak a sűrűn pisilésben nyílvánul meg. Hány hetes vagy?
2018. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Megyek ma:)

5hetes 4napos vagyok :)

2018. aug. 31. 09:18
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felfázva,nincs semmi gond,nézett vizeletet az orvos.
2018. szept. 1. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!