Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyógyteákat lehet inni...

Milyen gyógyteákat lehet inni terhesen? Ti miket használtatok?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék venni pár gyógyteát, de interneten olyan sok hülyeséget írnak, hogy már egyik lapnak sem hiszek. Ti miket ittatok terhesség alatt? Mi milyen hatással van? 31 hetes terhes vagyok :)

2018. aug. 31. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Minek akarod inni?

Beteg vagy?

Szüléskönnyítőt keresel?

2018. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Terhesen tilos a gyógytea. Kivétel a málnalevéltea de az is csak közel a szüléshez
2018. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt különösebb problémám, viszont nagy teás voltam, de a vége felé már mindentől égett a gyomrom. Így a fekete tea alternatívájaként ittam menta teát, kamillát, roibost.
2018. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ittam. De mire kellene? Ha jól emlékszem citromfüvet szabad, az nyugtató tea.
2018. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak egy kicsit inni szeretnék mivel sok a gyomorsavam, nehezen alszom el, aranyér...sok ilyen ugymond terhes betegsegre szeretnek valamit, ami nem gyogyszer.
2018. aug. 31. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyomorégésre salvus víz, estére citromfű tea mehet. Aranyérre... Ha már kialakult, csak jól jöhet egy helyileg használt kenőcs, ez nem szóvódik fel, nem lesz baja a babának. Vagy elmúlhat magától is.. a megelőzésre a hasmenés és székrekedés megelőzése lenne, székrekedésre terhesen iható teáról nem tudok, de vannak házi praktikák és gyógyvizek.

Egyébként málnalevél tea ellenjavallatai között szerepel a székrekedés, úgyhogy inkább ne.. 34-36 hetes kortól szokás ugye.

2018. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!