Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mitől lehet? 2-3...

Szerintetek mitől lehet? 2-3 napja feszül a hasam. Időnként úgy érzem szét akár repedni. Nem a hasam alja, hanem a köldömtől fölfelé. Beszéltem ma a dokimmal, magnézium adag emelést ajánlott, ha holnapig nem javul, akkor menjek be a kórházba.

Figyelt kérdés
2018. aug. 31. 17:42
 1/5 A kérdező kommentje:
30 hetes vagyok.
2018. aug. 31. 17:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak szimplán fel vagy puffadva? Ott van a gyomrod, én elsőre inkább gyomorproblémára gondolnék.
2018. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Rendesen tudok wc-re járni. Fájni még nem fáj, csak feszít.
2018. aug. 31. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz én csak 20 hetes vagyok, de én is keményedtem. Ha úgy érzed, egy egyszerű vizsgálattal meg tudja állapítani a doki, hogy mitől van, érdemes megnézetni. A méhszájat nézik, hogy tágult-e, és a méhlepényt, hogy nincs-e leválás. Nekem is magnéziumot adott, szerencsére más gond nem volt.
2018. aug. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltunk tegnap a kórházban, minden rendben van. Uh volt meg ctg. Csak jósló fájás, mára már jobban is vagyok. Sok magnézium kell és pihi.
2018. szept. 2. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!