Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inzulinozás korlátozza a...

Inzulinozás korlátozza a mindennapi életed?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy magas a cukrom és bár percre és grammra pontosan betartom a diétát, az értékeim nem fényesek. Holnap megyek vissza diabetológushoz és tartok tőle, hogy inzulin lesz belőle.

Ilyenkor be kell feküdni a kórházba, hogy beállítsák az adagot?

A másik kérdésem, hogy egy igen aktív emberke vagyok, állandóan megyünk valahova (programok, baráti találkozók). Másnak mennyire volt ideje vagy mennyire befolyásolta a diéta+mérés+ szúrás a mindennapi életét? Vitte magával az inzulint meg a kaját vagy inkább otthon ült?

Bocsánat, ha hülye a kérdés, csak nagyon meg vagyok rémülve ettől az új helyzettől. :(



2018. szept. 2. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Három éves korom óta bökök, semmiben nem gátol.
2018. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerinted azok, akik egész életükben szúrják otthon ülnek egész nap? Teljes munkaidőben dolgozok, gyereket nevelek, elvégeztem mellette egy nehéz egyetemet, sportolok, kirándulok, stb. Nyilván vinni kell magaddal mindent.
2018. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ferjem cukros.

Csak viszi magaval.

Annyi idot vesz el mig mer meg szur. 1-2 perc

2018. szept. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fura kerdes, tobb tizmilio cukorbeteg van, szerinted mind otthon ul ?

Apukam 30 evig volt cukorbeteg, magas beosztasban dolgozott, egesz eleteben utazott.

2018. szept. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmiben nem gátol, és a rendszeres sport javítja az értékeket.
2018. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!