Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikai ultrahang 11+6...

Genetikai ultrahang 11+6 hetesen jó időben van? Miből áll? Kötelező, illetve fizetős is érdekel?

Figyelt kérdés

2018. szept. 2. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Igen 12 hetes ultrahangnak szoktak hívni. Én múlt héten voltam es ott egy héttel korabbinka mondták a babát így 11+4 hetesen voltam. De a doki így is megtudott nézni mindent.

Az ultrahang ingyenes

Én kértem kombinált tesztet is ami 12 ezer ft volt,de ez nem kötelező csak az uh.

2018. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha valóban 11+6 hetes leszel, teljesen jó. Én 12+4 hetesen voltam, 11+4 hetes volt a baba - ha 11+6 hetesen mentem volna akkor 10+6 hetes lett volna, nem csinálták volna meg. Ha tudod, hogy nincs 1 hetes lemaradása, akkor simán jó lesz. :)
2018. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12+5 naposan voltam genetikai uh-on, a baba már 1 hèttel nagyobb volt így 2 nap múlva már mennem is kellett a kombinált teszt vèrvètelère. Mindkettő fizetős volt.
2018. szept. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. szept. 3. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!