Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi segíthet a rosszullétek...

Mi segíthet a rosszullétek elviselésében?

Figyelt kérdés

rettenetesen rosszul vagyok....ez az állandó hányinger kikészít! mindentől rosszul vagyok kajától/szagoktól...mindentől

ma el kezdett fájdogálni jobb oldalt, gondolom az epém lehet a ludas(terhesség előtt is fájt) próbálnék epediétát, de egyszerűen azoktól az ételektől csak rosszabbul vagyok...

másodiik terhességem, már el is felejtettem milyen rossz az első trimeszter

9 hetes vagyok


2018. szept. 2. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyömbértea, gyömbér üdítő is jó hányingerre, nekem bejött. Valamint, ha erős, mentolos szájvízzel öblögetsz, vagy erős mentolos rágógumit rágsz, az is segít.
2018. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó hideg szénsavas üdítő, esetleg cola (néha).
2018. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem semmi sem segitett, csak a fekvés. Sajnos muszáj is volt, de semmit nem tudtam lenyelni. Vizen és kekszen éltem, borzalmas volt.

Nekem csak a kitartás segített, és az alvás. Nekem is a második, de az elsővel nem volt ennyire rossz az eleje. Kitartást neked, túl fogod élni. Nekem a 14 hét után kezdett igazán elmúlni, de néha még visszatér .

21hetes km

2018. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én az elsővel átaludtam a rosszulléteket, de ugye ezt egy 2 és fél éves mellett nem lehet.. :/

párom sokat segít,ha tud..ma pl. szinte egésznap lefoglalta a kisfiunkat...addig amíg elment focizni, addig kellett összeszednem magam!

csak ugye hétköznap dolgozik, szóval akkor teljesen rám marad minden..alig várom már hogy október legyen és végre tudjam élvezni ezt a terhességem is 😊 addig is valahogy túlélem ezt a párhetet, cola az tényleg segít párpercig! ragóval megppróbálkozom meg a gyömbérrel..bár a gyömbértől nem terhesen rosszul vagyok

2018. szept. 2. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!