Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet hogy menstruáció...

Hogyan lehet hogy menstruáció előtt estem teherbe?

Figyelt kérdés
Az orvosom szerint akkor voltunk jó időben(nem rendszeres a mensim) Ezt vajon miből tudta a doki? Május, 18-án volt az utolsó, junius 19.én voltam dokinál még nem látott semmit,de előtte egy héttel alhasi görcseim voltak. Akkor lett volna a beágyazódás? Első babás vagyok, még sok uj dolgot nem tudok. Köszi a válaszokat.
2018. szept. 3. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy mikor lett volna esedekes a mensid, ha rendszertelen a ciklusod?

Rendszeres ciklusnal tudja az ember, hogy mikor kellene megjonnie, ha rendszertelen, akkor akar nagyobb csuszasok is lehetnek.

Igy siman lehet, hogy peteeres is csuszik sokat.


Vagy kifejtened, hogy mire gondolsz pontosan? Verzesed volt terhesen es azt gondoltad mensinek, vagy milyen menstruaciorol van szo?


Most mar van embrio? Ha igen, akkor mekkora volt es mikor? Ird meg az ultrahang datumat es hogy mekkora volt az ulomagassag (crl) es abbol meg lehet nezni, hogy kb mikor lehetett a teherbeeses.

2018. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Májusban meg rendes menstruaciom volt. 3-4 napos júniusban már nem jött meg most jelenleg 15 hetes 3 napos vagyok.

Augusztus 16-an ezek voltak az adataim.

GA:12w6d.

GA(AUA) 13w3d

CRL: GA szerint 13w4d

BPD: GA 14w0d

FL: GA 12w5d

Arra vagyok kiváncsi h a doki mibol tudta ezt megállapítani h én a májusi mensi előtt ( ha az volt) akkor estem teherbe?

Júniusban meg meg nem látott terhességet 19.en

2018. szept. 3. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom olyan 75-76 mm korul volt a CRL, ugye? Vagy konkret meretet nem irtak, csak az ahhoz kapcsolodo terhessegi kort, amit bemasoltal? (A tobbi ertek nem is fontos, csak a crl).


Nem voltal terhes a majusi mensid elott, sot, nagyjabol kozepidoben fogant a baba, szoval nem is volt nagy elteres a rendszertelen ciklusaid miatt.

Meret alapjan junius 3 korul eshettel teherbe, ez egybe is vagy a majus 18-as mensivel, marmint hogy akkor kezdodott a ciklusod, onnantol szamitasz terhesnek is tulajdonkeppen.

Azert nem latott semmit az orvos junius 19-en, mert akkor kb 4 hetes terhes voltal csak (a fogantatas ota pedig jo 2 hettel voltal) es olyan korai terhesseget kb soha nem vesznek meg eszre, max terhessegre utalo jelek vannak, mint a megvastagodott mehnyalkahartya, sargatest valamelyik petefeszekben, hasonlok. De petezsakot csak 5 het kornyeken szoktak eszrevenni es meg akkor is igen kicsi, par mm-es.


Nem tudom miert mondta a dokid, hogy terhes voltal mar majus 18 elott, az alapjan, amit leirtal az ultrahangos leletbol biztos, hogy nem voltal meg akkor terhes.

Ha tenyleg ezt mondta az orvosod es komolyan is gondolja, akkor valami nem OK vele.

2018. szept. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. szept. 4. 15:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Írtam privátban
2018. szept. 4. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!