Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes ikerterhes vagyok....

36 hetes ikerterhes vagyok. Nem bírom már. Lassan 1 hónapja kórházban vagyok. Tudtok módszert, hogy elinduljon a szülés?

Figyelt kérdés
A babák mar 2.7 kilosak. Felkelni is alig bírok. Haza szeretnek mar menni.
2018. szept. 3. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj, de ez nem így működik. Elhiszem, hogy nehéz, én egy 5 kg-os babát szültem, tudom miről beszélsz, ő a 39. héten jött!

De ezek a módszerek veszélyeztetik a babá(ka)t, úgyhogy értelmes ember nem csinál ilyeneket.

2018. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
még 1 hétig legyél türelemmel, utána ha van orvosod megbeszélheted vele szerintem,hogy már nehezen bírod, mit ajánl
2018. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi kórházunkban 38. hétig engedik a kettes ikreket és 35. hétig a harmasikreket. Ez mar a finish, most már tarts ki. Hidd el, hogyha minden rendben van, akkor jobb még mindig nekik bent. Tudom, hogy nehéz, én hármasikrekkel voltam bent 26. héttől és 34. Héten szültem. Nehez, de bírni kell. Én bánom, hogy programozottan kellett szülnöm 34. héten és nem várhattuk meg, hogy maguk induljanak meg. Én két ikres szobatarsat fogyasztottam el. Mindketten nagyon akartak már szülni. Egyiküket 37+3 naposan megcsaszaroztak, mert nem szülhetett volna természetes úton. Másikuknál felrúgva a saját protokolljukat 38+2 naposan indították a szülést. Bármit próbáltak, nem jöttek a gyerekek. Pedig rengeteget sétáltak,mozogtak, de semmi.
2018. szept. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Most már kitartás, ha már 1 hónapja bírod. Mi 29. héten kerültünk be és én nagyon rosszul voltam, sokszor akartak emiatt császározni, de sose hagytam, mert a kislányomnak az volt jobb ha bent marad. A 36. héten lett császár végül, de nem lett volna gond nekem ha mondjuk a 38. héten szedik ki, csak nem akartak már tovább kockáztatni.
2018. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Azért bírom az ilyet hogy mindenki azon aggódik a 35.hétig ne legyen koraszülött utána meg be akarja indítani a szülést..
2018. szept. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
155 centi vagyok szóval mar úgy erzem nem bírom tovább. Ezért is kérdeztem.
2018. szept. 4. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Én meg 160 cm és 3 baba volt bent 3 placentával 3 buroknyi vízzel, mégis vígan bírtam. Nem a magasságon múlik. Egyik szobatarsam pl 190 cm magas volt es már 33. héten nagyon szenvedett. O szült 37. heten es a ket gyerek nem volt 4,5 kg, megis rosszabbul bírta mint en. Dokim azt mondta hogy ezt nehéz megfogalmazni, de a kb 3 évtizedes tapasztalata azt mondatja vele, hogy vannak nők, akiknek a testük magasságtól, medence nagyságtól függetlenül jobban tud alkalmazkodni a terhességhez, jobban tud változni. Most már tarts ki, pár hét és vége. Kérdezz rá, hogy nálatok mi a protokoll, mitől függ, hogy megindítják stb. Akkor talán könnyebb lesz elfogadni a helyzetet, a kellemetlenségeket, hogyha látod a célt.

2018. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!