Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elsö terhesség, buta kérdések?

Elsö terhesség, buta kérdések?

Figyelt kérdés

2 kérdésem lenne:

1. júl 18-án jött meg utoljára, a terheskalkulátor.hu szerint 6 hét 5 napos vagyok, de a promoboxos. Baba-mama alkalmazás szerint csak a 6. Hétben vagyok. Tudok számolni :), elméletileg a 7. hétnek gondolom (mivel már a 6.-at töltöttem)

2. Volt már olyan valakivel ilyenkor, hogy pl. Szinte minden ételtől rosszul vagyok, undodrodok, de hányni nem tudok, csak egész nap émelygek. Vagy ilyenkor már"törvényszerű" a hányás?

Köszönöm a válaszokat


2018. szept. 3. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, már majdnem betöltött 7 hetes vagy, jól gondolod.

Persze, hogy van ilyen, nekem nagyon erős rosszulléteim voltak mindkét terhességnél, de előfordult, hogy napokig nem hánytam. Ez is jó móka, már kb imádkoztam a hányásért, hogy legalább 5 percre megkönnyebbülhessek. Aztán persze kezdődik elölről, szar egy időszak ez annak, aki rosszul van, kitartás!

2018. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Addig vagy a 6. hétbe, amíg be nem töltöd a 7.-et. Tehát holnaputan már a 7. hétben leszel. Amikor a doki vizsgalt, mindig kijavított. Betöltötte már? Nem. Akkor még nincs abban a hétben....lassan vettem a lapot, és utána mindig úgy mondtam, hogy pl. 2 nap múlva töltöm a hetet. A hanyás egyáltalán nem törvényszerű. Örülj, hogy eddig megúsztad.
2018. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

6+5 napos terhesség = 6 hetes terhesség


Én is csak szenvedek hálisten, rosszabb ha hánynék is mellè


9+6 hetes terhes vagyok

2018. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hidjétek el ha sikerül hányni az sokkal jobb!!!

Második vabámat várom, előnézet rendszeresen hánytam a 16. hétig.

Második babával most 18!!!!!! héten keresztül folyamatos hányingerem volt, mindentől émelyegtem, még éjjel is! Még a víztől is rosszul voltam. 20 hétig nem is híztam semmit, 3 kilót fogytam. És egyszer sem hánytam.... Ez a hányás nem olyan mint mikor beteg vagy! Kijön aminek ki kell, pár perc és már jobb is. Nem könnyű persze, de hidd el sokkal jobb mint 0-24 Ben hányingerrel küzdeni.


A terhességi kort pedig valóban a betöltött hetekkel számolják! Tehát mikor betöltötték a 7. hetet akkor mondják hogy 7 hetes terhesség!

2018. szept. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kedves utolsó akkor neked szerencséd volt, én hánytam is..de utána is ugyan olyan rosszul voltam
2018. szept. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!