Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehet valami...

Szerintetek lehet valami baja, miért nem hív vissza a feleségem? Mit tegyek? 28hetes.

Figyelt kérdés
Nekem el kellett utaznom pár napra. Ma délutántól hívtam őt már nagyon sokszor és nem vette fel. Fbn reggel 8kor volt utoljára.
2018. szept. 3. 19:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Eeehhhh nem hangzik jól :/ Szomszédokat nem tudod megkérni, hogy csengessenek be? Rokonok, szülők? Én még felhívnám a körzetileg illetékes kórházat is, hogy van-e ilyen nevű beteg felvéve (nem akarják majd megmondani, de meséld el mi a sztorid).
2018. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Szülők,anyós-após, vki aki megnézhetné?Barát, barátnő,szomszéd?

Mindenképp megpróbálnék vkit utolérni!

Nyugudj meg!Reméljük semmi baj nincs!

2018. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%
Én mindig elfeledkezem a telefonról, ha nem vagyok otthon. Lehet munka után találkozott egy barátnőjével és nagyon csacsognak.
2018. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%

A fb gyanús.

Szokott gyakrabban facebookozni?

2018. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Reggel szokott munka előtt. Meg amikor hazaér vagy este alvás előtt de nem mindig.
2018. szept. 3. 20:17
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
Lehet csak alszik, vagy vesz egy forró fürdőt, ne gondolj a leghosszabbra egyből.
2018. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

Lehet alszik egyet vagy gépezik esetleg talállozott vkivel. De egy ismerőst én is átküldetnék.

De én pl. munkahelyemen némítva tartom a mobilt (nálunk kötelező, hogy ne zavarjuk egymást) és néha elfelejtem visszavenni a hangját. Lehet nem hallotta hogy hívtad.

2018. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta beszélnetek?
2018. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Nem sikerült.

Szüleit, barátnőit, ismerősöket nem tudom oda küldeni, mi külföldön lakunk. Szomszédnak meg nem tudom a telefonszámát. Nem tudom már mit csináljak.

2018. szept. 3. 21:42
 10/26 anonim ***** válasza:
Milyen messze utaztál? Nem tudsz hazamenni, aztán vissza?
2018. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!