Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hete késik,4 pozitív teszt,...

1 hete késik,4 pozitív teszt, mind különböző márka, mai napon ultrahangon semmit nem látott a méhemben. Nyalkahartya 6,8 mm Lett ebből valakinél baba?

Figyelt kérdés
2018. szept. 4. 16:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos 6,8?


Egyébként kb. 2 hetes késésnél érdemes menni.

mikorra rendelt vissza? És mit mondott a doki?

2018. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, Nyh:6,8 mm. Jobb ovariumban 16×18mm es folyadék tartalmú képlet. Elküldött azonnal vérvételre,majd holnap folyt.kov terhestuneteim is megvannak
2018. szept. 4. 17:05
 3/20 anonim ***** válasza:
Van még más is a papírodra írva?
2018. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én dokim se lát ilyenkor még semmit, csak 6_7 hetesen.
2018. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Graviditasra utaló jel jelenleg nem látható. Ha az utolsó menzesztől számítom, pont ma telt el 5 hét. Ennyi idősen legalább egy üres petezsakot szoktak említeni a kismamák.
2018. szept. 4. 17:13
 6/20 anonim ***** válasza:
És holnap laborba küldött vagy ultrahangra is visszarendelt?
2018. szept. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Laboreredménnyel hívott vissza,annak tükrében vizsgál gondolom tovább. Méhen kívülire is gondolt. Azt nem értem,hogy azt nem látja az uh-n,vagy nem tudja "gyors" megnézni,ha már a gyanúja felmerült..
2018. szept. 4. 17:19
 8/20 A kérdező kommentje:
2018. szept. 4. 17:22
 9/20 anonim ***** válasza:

Én is ezért kerdezgettelek mert méhen kívülre gondoltam.

Viszont ezek elég halvány pozitívak, szóval lehet hogy tényleg korai volt a doki.

A nyalkahartya viszont akkor is vékony.

nem tudom :(


Én is méhen kívülinek gondolom

2018. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Nézd, nekem nagyon rövidek a ciklusaim. Olyan 23-25 naposak. Akkor is ennyi volt, talán akkor inkább 25 naposak, amikor babát terveztünk. Amikor nem jött meg, én kivártam a leghosszabb ciklusomat, ami 30 napos volt és a 31. napon teszteltem. Ettől sokkal erősebb pozitív tesztem volt, mint neked. Pár nap múlva mentem orvoshoz, aki már látott petezsákot, megállapította, hogy 4-5 hetes terhességről beszélhetünk és 2 hét múlva visszarendelt, hisz szívhang ugye még nem lehetett, nem is volt, de 2 hét múlva már igen.

És a terhességnél valóban a nyálkahártyának is ettől vastagabbnak kéne lennie.

Nem akarlak elkeseríteni, de ez így nekem nem egy normális terhességre utal elsőre.

2018. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!