Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki szoptatás mellett lett újra terhes?

Figyelt kérdés
Hányszor szoptattál akkor egy nap? Rendszeres volt már a menses-ed? Szülés után hány hónappal sikerült ismét?
2018. szept. 5. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szülés után 8 hónappal. Rendszeres volt már a mensim. Már akkor csak napi egy volt.
2018. szept. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Igény szerint, kizárólagos szoptatás mellett 8 héttel a lányom születése után megjött, onnantól rendszeres volt (még 2 alkalommal 😄). Hála Istennek, hamar összejött a kicsi, a lányom 5 hónapos korában teszteltem pozitívat. Akkor még csak anyagejes volt, napi 6-8 szopival. Nagyon örülünk, így szerettük volna. 😊
2018. szept. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is így szeretném! 8 hetes a kislányom, 6 hetes volt, mikor kizárólagos szoptatás mellett megjött a menses-em.

Igaz, rá 7 évet vártunk, de remélem, velünk is megtörténhet a csoda, ahogy ezt számtalan példa is igazolja... 😊

2018. szept. 5. 09:53
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nekünk az első 6 év volt, a második 2 hónap. 😊 Drukkolok!
2018. szept. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó ilyet olvasni! Lombikkal sikerült végül az első baba?
2018. szept. 5. 10:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szoptatás mellett a 8. heten megjött, és egyből beállt rendszeresre. Azt mondta az orvos ( külföldön élünk ) , hogy szülés után, szoptatás alatt kifejezetten termékeny a nő, úgyhogy sok sikert nektek kérdező!
2018. szept. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, természetesen fogant a nagylány is. 😊 (2.)
2018. szept. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiam 8 hetes kora óta rendszeres a menstruációm, most 9 hónapos és van egy pozitív tesztem.
2018. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!