Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hèten mellső falon tapadó...

12 hèten mellső falon tapadó mèhlepèny,16. Hèten mellső falon mèlyen tapadó mèhlepèny kicsit közel a mèhszájhoz. Nektek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
A dr azt mondta nem kell aggódni feljebb fog menni ahogy nő a baba. Volt valaki mèg így? Nem volt semmi gond?
2018. szept. 5. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt az első babánál. Olyan 32-34 hetesen (úgy emlékszem) volt olyan távolságba, hogy a doki azt mondta nem lesz belöle probléma. Végül császáros lettem, de nem emiatt. Jó lesz az. Ne izgulj. :)
2018. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló ès kellett valamit máskèpp csinálni (pihenès, nem emelès...) nekem semmi ilyet nem mondott.
2018. szept. 6. 06:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj, igen bocsánat. Az lemaradt hogy nagyon nehezet emelgetni meg megeröltetni nem volt szabad magam. Feküdnöm nem kellett szerencsére. De pl a 18 hetes genetikán mondta a doki hogy menjek vissza 22 hetesen is (nem szokták amúgy hívni az anyukákat csak ha vmi nem olyan mint kéne)hogy a méhlepény helyzetét megnézze megint.
2018. szept. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!