Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnèlek megkèrdezni a...

Szeretnèlek megkèrdezni a várandós kiskönyvbe amit a vèdőnő ad ki kiknek kell îrni, pecsètelni ès hányszor?

Figyelt kérdés
2018. szept. 5. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyásznak, védőnőnek együtt összesen 4szer és kapod az anyaságit.
2018. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász és védőnő a legfontosabb, minimum 4 pecsét kell az egyszeri anyasági támogatáshoz. Én havonta járok hozzájuk terhesgondozásra, valamint a háziorvos is lepecsételt egy oldalt, így beutalóként is működik a kiskönyv laborvizsgálatokra, továbbá fogorvosnál is jártam, ő is pecsétel, de a fogorvosnak kijelölt helyen.
2018. szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászom mèg egyszer sem irt bele ez baj? (17 hetes terhes vagyok), a vèdőnő meg már kètszer is. A háziorvos is kitöltötte a saját rèszèt.
2018. szept. 5. 17:38
 4/10 A kérdező kommentje:
Nektek hanyadik hèten îrt ès pecsètelt bele a nődoki, ő már a felfogadott dokitok volt?
2018. szept. 5. 17:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Feltételezem hogy a vizsgálatokat kulon lapon kapod a nőgyógyásztol.

Nyugodtan rapecsetelhet a védőnői szuresre is, csak kerd tole.

2018. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb mész, add a kezébe. Én a 8. héten kaptam meg a kiskönyvet, a 10. héten pecsételt bele először a nőgyógyász, azóta is rendszeresen.
2018. szept. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15. héten pecsételt a dokim elsőnek, fogadott igen.
2018. szept. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen külön lapokat ad. Azon van pecsèt ès aláírás is. Kèrni fogom tőle akár utólag is de tegye meg.
2018. szept. 5. 17:58
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem mèg nincs fogadott dokim csak magánorvosom. Most fogok egyet felfogadni de már voltam nála majd megkèrem pecsètelje le az előzőt is.
2018. szept. 5. 17:59
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindkettő genetikai uh lesz az a pecsèt is jó vagy akkor nem pecsètel?
2018. szept. 5. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!