Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad e a szex? 1hete szombat...

Szabad e a szex? 1hete szombaton volt 2100 a mehszajam.39. hetet kezdem. Es mar igen csak kinlodok a fajdalmaktol odalennt. Ha esetleg osszebujnank a parommal lehet gond?

Figyelt kérdés

2018. szept. 8. 14:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon orulnenk ha megindulna a pocaklako mar. De ugyanakkor nemtudjuk.merjunk e osszebujni:D:/ mivel ugye kulsoleg nyitott vagyok🤔 gondolom ovszerrel nem artunk? Max beindulna vegre ?!:)
2018. szept. 8. 14:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Ovszerrel nyugodtan!
2018. szept. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Gyengéden, óvatosan! Csak kicsit beeresztve! De lehet hogy jobb ha szájjal elégítitek ki egymást!
2018. szept. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd, én 37+4 naposan szültem meg a kisfiamat teljesen egészségesen. Te már a 39. hétben vagy. Mi baj történhet? Max. megszülsz.:) A baba már teljesen életképes. Annyi, hogy valóban jobb figyelni a más dolgokra való védelemre, tehát a fertőzésveszély miatt valóban használjatok óvszert.

Viszont én úgy gondolom, hogy a baba úgyis akkor jön, ha itt van az ideje, tehát semmi garancia nincs rá, hogy ha ti akár napi szinten élnétek rendesen nemi életet, hogy akkor ne hordhatnád éppen túl a babádat. Vagy ha valaki nem él nemi életet már a terhesség végén, akkor nem születhet meg előbb a baba. A 36. hét után már mi sem éltünk, kórházban voltam, mégis előbb jött a baba.

2018. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fájdalmak közepette akarsz szexelni?
2018. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!