Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl sokat csuklik a baba a...

Túl sokat csuklik a baba a pocakban?

Figyelt kérdés

Rengeteget csuklik a babám a hasamban 38hetesek vagyunk, csuklik vagy 15ször es akár 30percig is képés csuklani.

Nektek is ennyit csuklik?

Eddig csak napi 3 4szer csuklott de pár napja ezt megtriplázta


2018. szept. 9. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

és még mennyit fog, ha megszületik!

ne aggódj normális dolog, legalább tudod,hogy használja a kisrekeszizmait...tehát már a kinti életre is teljesen képes 😊

2018. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én babám is rengeteget csuklott odabent most 11 hetes és még mindig rengeteget csuklik . Aranyos. :)

nincs baj ne aggódj!

2018. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes vagyok, nekem is rengeteget csuklik. Kérdeztem a védőnőt, teljesen normális azt mondta.
2018. szept. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is sokat csuklik, 34+5 hetes vagyok. Naponta 2-3 szor 20 percet. De olyan is volt, hogy fél órát.. kicsit aggódom emiatt. Kérdező, neked azóta megszületett, minden rendben volt? :)
2020. szept. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!