Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes iker kismama vagyok...

29 hetes iker kismama vagyok reggel ota nagyon pici és kevés mozgást érzek s látványossan lement a hasam hirtelen! Sokszor érzem mint ha mosdoba kéne mennem! Ez a szülés előjelei vagy valamrlyik babával van valami baj?

Figyelt kérdés
2018. szept. 10. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ballagj be a legközelebbi kórházba. Nem hiszem, hogy baj van, de inkább nyugtassanak meg. Én bent feküdtem az ikrekkel 33 héttől (protokoll) és az utolsó hetekben is volt, hogy kértem szívhang hallgatást, mert az egyik baba régóta "eltűnt", nem éreztem mozogni.
2018. szept. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük nem szülés előjele, de nem tudhatjuk. Beszélj az orvosoddal, menj be kórházba. Ikrekkel még óvatosabbnak kell lenni. Szorítok!
2018. szept. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ugye minden rendben volt? Hêtfőn kell befeküdnőm!
2018. szept. 10. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:

#1es vagyok, persze, hogy rendben volt minden! :) Csak bealudt, vagy úgy fordult, hogy nem éreztem, hiába figyeltem órákig. Szabadkoztam, hogy ilyennel "zavarok", de nagyon kedvesek voltak az osztályon, mondta az ápolónő, hogy nagyon helyesen tettem, mindig szóljak, ha szokatlan észlelek, vagy nyugtalanít valami.


Volt 34 hetesen szülésvisszatartásom. Akkor kaptam tüdőérlelőt is. Nem voltak olyan tüneteim, mint neked, egyszerűen a rutin napi CTG mutatott fájásokat. Én csak keményedésnek éreztem. Szépen abbamaradt az infúziók hatására és végül 38+4-re születtek, de ekkor sem maguktól indultak, csak a doki nem akart már tovább várni a császárral.

2018. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!