Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnázás a 14. héten mitől...

Barnázás a 14. héten mitől lehet és meddig tarthat?

Figyelt kérdés
Sajnos nem olyan zökkenőmentes a terhességem, a 11. 12. és 13. héten is bevéreztem. Mindegyik alkalommal azonnal kórház, de mindig mindent rendben találtak és nem tudták megmondani az okát. 1 hete végre tünetmentes voltam és most tegnap elkezdtem barnázni. Hol kicsit erősebben, néha kicsit gyengébben és van hogy teljesen elmúlt aztán újra. Ma délután megyek dokihoz. Járt már valaki így?

2018. szept. 11. 04:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, nekem pl méhszájpolip okozta ezeket a késői vérezgetéseket.
2018. szept. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a 10.héten véreztem be. Nem tudták mitől. Utána barnáztam még, progeszteron pótlást adtak, amitől elmúlt, majd később ujjra előjött. Azt hisdem a 13.hétre múlt el teljesen, mire teljesen leálltam a progeszteronnal. Én úgy hiszem a hormonok miatt barnázhattam akkor. A lepény mire teljesen átvette a szerepét, meg is szűnt.

A 15.hétben fordult elő megint egy kis barnázás. Aznap egész délelőtt vásároltam, sokat álltam. Másnapra elmúlt.

Csak azért írom le az eseteim, hogy lásd, nem kell mindig egyből rosszra gondolni. Igaz 16 hetes vagyok még csak, de a babák jól vannak, szépen fejlődnek.

2018. szept. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!