Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb a 18. héttől szinte mindig...

Kb a 18. héttől szinte mindig keménynek éreztem a hasam, nem tudtam rendesen feküdni sem. Most 23 hetesen ez elmúlt, szinte csak mintha hájas lennék. Ez normális? Mikortól kell gömbölyödnie?

Figyelt kérdés
2018. szept. 11. 08:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem csak akkor feszes a hasam ha ugye fekszem. Viszont ha állok akkor nem szép kismama hasam van hanem inkabb mint aki felszedett a hasára valamennyit 😊 (lapos hassal kezdtem) max akkor nem ha felpuffadok valamitől.

Én 20hetes vagyok szóval csak ezeket a tapasztalatokat tudtam leírni.

De szerintem 2-3hét múlva szépen elfog kezdeni göbölyödni a hasad.

Szerintem normális, nekem van egy lány ismerősöm 4héttel jár előttem, neki már 18hetesen olyan szép ksimama pocakja volt es most is ugye. Na ahogy irtam nekem is inkabb plusz kiloknak tűnik. De majd alakul!!😊😊

2018. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!