Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendszertelen menstruáció...

Rendszertelen menstruáció mellett teherbeesés? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Gyereket tervezünk a párommal már fél éve, de még semmi. Nekem rendszertelen a menstruációm (értsd: néha egy-egy hónap kimarad vagy utoljára 28 nap helyett 50.napra jött meg), a kérdésem, hogy valakinek sikerült már rendszertelen menstruáció mellett teherbe esni? És ha igen, kellett valamilyen gyógyszert szedni vagy mennyi időbe tellett? Tapasztalaitokat és tacsaitokat szeretném kérni. Előre is köszönöm!!
2018. szept. 11. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A férjem és az öccse között 6 év a korkülönbség. Nyilván nagyon rég volt már a dolog :), viszont anyósomék szerettek volna kistestvért nagyon, de nem jött, nem jött, anyósomnak elég rendszertelen volt a vérzése, pont, mint neked. Már akkor le is mondtak igazából a kistestvérről, amikor egyszer csak összejött. Soha nem vizsgáltatta ki magát anyósom, régen azért nem is úgy működtek a dolgok, szóval ezt csak azért írtam le, hogy bizony rendszertelen, olykor kimaradozó vérzéssel is lehet teherbe esni.:) Igaz, nekik jó pár évig tartott. Nyilván a mai orvosi ismeretekkel, vizsgálatokkal már nem kell éveket várni ezzel.
2018. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés miért rendszertelen. Nekem alacsony testsúly miatt volt rendszertelen, kb. évente 3-6x jött meg. Teherbe estem, viszont elvetéltem. Szóval ha szeretnél gyereket, vizsgáltasd ki magad alaposan.
2018. szept. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pm alulműködő vagyok,rendszertelenek voltak mindig is a ciklusaim.Gyogyszert szedek rá.

Több mint egy év után sikerült teherbe esnem.


Ne add fel,nektek is sikerülni fog😉


12hetes kismama

2018. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vizsgáltasd ki magad. Ennyire rendszertelen ciklussal nem is biztos, hogy van peteérésed.
2018. szept. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 26-89 napra jött meg, de gyakrabban 45-64 nap között. 3 gyerekem van mindenféle gyógyszer nélkül. Az első kettő a harmadik ciklusban fogant a próbálkozástól számítva, a harmadikhoz 35 éven felül fogtunk hozzá, így 2 évbe telt. Volt kémiai terhesség és vetélés is a 2 év alatt.

Nem árt hormonsort nézetni, csak a pozitív példaként írtam :)

2018. szept. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is nagyon rendszertelen volt a ciklusom (34-42) nap. Féltem, hogy nincs rendes peteérésem, így vettem ovulációs teszteket. A 15. naptól folyamatosan tesztelgettem. Majd kiugrottam a bőrömből, amikor pozitív lett. Ezt csináltam 3 hónapig és mindig lejegyeztem mikor volt pé-m. Ált. 3-4 nap eltérést tapasztaltam. A 4. hónapban a várható peteérés előtt voltunk együtt a férjemmel, aztán meg ahogy jólesett. Nem görcsöltem rá. Abban a hónapban fogant meg a kisfiam! :) Lehet, hogy amúgy is összejött volna, de hátha neked is segít! Sok sikert és mielőbbi kétcsíkost kívánok! :)
2018. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De addig,amíg nem terveztetek babát,addig nem tűnt fel,hogy (valószínűleg hormonális probléma miatt) rendszertelen a menstruációd?

Ki kellene vizsgáltatni magad,nem várni a csodát.

2018. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindnekinek, remélem akkor nekem is összejön!! Viszont az ovulációs tesztet kifogom én is próbálni! Az utolsó válaszolónak annyit, hogy nem csodára várok, voltam már vele orvosnál, viszont, annyit mondott az orvos, hogyha több, mint két hónapot késik, akkor mennyek vissza, mivel minden eredményem rendben van. Csak érdekelt kinek milyen tapasztalata van, és a pozitív válaszok adnak egy kis reményt! ☺
2018. szept. 11. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!