Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhessèg 12. hetèben a...

A terhessèg 12. hetèben a magzat csak 10 hetes kb. Akkor normàlis, hogy még nem múltak el a rosszullétek?

Figyelt kérdés
Mikorra lesz jobb? 2-3 hét múlva?!
2018. szept. 12. 16:14
 1/8 Zoequeen ***** válasza:
Nekem 16.-dik hetig tartott.. de meg ma is ha valami büdös akkor minden kijön 😁 de lehet neked meg csak 2het es vege 🤗 19hkm
2018. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elsonel nekem is 16ig 😢

De utana is elofordult heti 1-2x h kijott, ha vmi nem tetszett neki.

2018. szept. 12. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni, ugyanígy vártam én is, hogy mikor lesz jobb és nem lett jobb, szülésig hánytam, 12. héttől kaptam rá gyógyszert, az segített valamennyit, de az is csak vénásan hatott igazán.
2018. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Én mondjuk extrém vagyok szerintem, de nekem 12 hetesen durvult be igazán a rosszullét, és 20. hétig tartott. De ez minden terhességnél más. Nem lehet előre tudni. Kitartás
2018. szept. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy elmúlnak?:)

Nekem nem múltak el. Az egész terhességemet végigkísérték a rosszullétek. Én még az utolsó hónapban is sokat émelyegtem és hánytam is.

2018. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

11 hetes vagyok, mostmár "csak" esténként vagyok rosszul meg néha nappal is...de legalább már tudok enni valamit

6.héttől undorodtam mindentől és éjjel-nappal szenvedtem :/

2018. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tudom, h el fog mulni, elozo terhessegemnel 16. hetig hanytam, utana mar jobb lett, es ritkabban, elheto volt.

Most ez a terhesseg kevesbe rossz, marmint kevesebbszer hanytam. De hanyinger az felkelestol elalvasig tart.

Egy hete jobb lett, most 2 napja megint borzalom.’csak fekudni tudok, etetni sem tudom a kisfiam, ha felkelek, hanynom kell

2018. szept. 12. 21:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Hiába van gyereked, minden terhesség más. Van olyan is, hogy semmit nem érez az egyiknél, a másiknál meg végig rosszul van. Nem lehet megmondani előre. Én azzal vígasztaltam magam, hogy ha én rosszul vagyok a baba jól van :) nekem a 14.hét körül múlt el
2018. szept. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!