Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Jobb mell alatti fájdalom terhessèg alatt?

Delutántól szúró fájdalmat érzek a jobb mellem alatt a bordáknál, estére egyre elviselhetetlenebb lett. Volt esetleg valakinek hasonló panasza? 16hetes terhes vagyok. Válaszokat köszönöm

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhesség, fájdalom, 16. hét

szept. 12. 20:08  Privát üzenet  

A válaszok
Más tünet? Vérnyomásod rendben van? Fejed nem fáj?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont szept. 12. 21:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Vérnyomásom 95/65, fejem nem fáj.

# 2/6Időpont szept. 12. 21:52 Privát üzenet
Akkor kb nem fog kiderülni. Nekem is ez volt. Sok orvosnál jártam, nem derült ki :( Amikor nagyobb lett a hasam, elmúlt.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont szept. 13. 07:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most voltam a kezelőorvosomnál elküldött ultrahang vizsgálatra. Kiváncsi leszek fognak e valamit látni

# 4/6Időpont szept. 13. 10:01 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
nem az epe?nekem tegnap ota epés hányásom volt,és ott fájt görcsölgetett...előtte nem volt epémmel baj,most sem tudom még hogy vírus vagy tényleg szervi valami....de ez csak egy tipp. jobbulást!

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont szept. 13. 16:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Epe egyenlőre kizárva, voltam ultrahang vizsgálaton. Egyenlőre nem tudják, ezért most befektettek belgyógyászatra megfigyelésre.Remélem hamar rájönnek mi lehet a baj 😞

# 6/6Időpont szept. 13. 17:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fáj a derekam hányinger, has szurka mell fájdalom meg van lehet baba?
Mell fájdalom 1. Dpo-tó kezdve jelzett vkinek babàt?
Peteérés után 2 nappal, normális a mell érzékenysége, mell fájdalom? Vagy lehetséges hogy terhes vagyok?
Megszűnhet a mellfájdalom? Valami gond lehet?
Jobb mell alatti bordaközi fájdalom. Mi lehet?
Miért fáj a mellem alatt?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!