Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hetesen vérzek. Olyan...

11hetesen vérzek. Olyan vérzés mikor megjön a menstruáció. Mitől lehet? Volt bent a kórházba.

Figyelt kérdés

Meg vizsgálták. A mehszaj zárt. Hnap be kell mennem uh-ra. Azt mondták h ennyi vérzés normális. Volt valaki így?

Görcsölès nincs


2018. szept. 12. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem, sajnos ez nem normális.
2018. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy normális! Ma nem is csináltak uh-t?
2018. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem kaptal semmit? Rutascorbint pl?
2018. szept. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmit nem kaptam.
2018. szept. 12. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Ultrahangot miért nem csináltak?
2018. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Én többször is bevéreztem. Először 11 hetesen hametóma miatt, akkor 5 napig kórházban voltam. Az már szerencsére felszívódott. 12 és 13 hetesen is bevéreztem, akkor nem tudták megmondani az okát, nem is tartottak bent, de itthon is szigorúan feküdnöm kell. Görcs nekem sem volt, vagy csak nagyon minimális. Most 15 hetes vagyok és azóta eddig panaszmentes. Rutascorbint az első vérzés óta szedek, 3x1el kezdtem, aztán felemelték 3x2re. Szerintem kérdezd meg az orvosod, de biztos jót tenne ha szednéd, igazából csak érerősítő, c vitamin.

Nekem csak annyit mondtak, hogy sokszor előfordul hogy vérzik a kismama és mégis egészséges babát szül.

Pihenj sokat és próbáld meg nem túlaggódni a dolgokat. Persze ha vérzés van azonnal kórház, hogy megnézzék minden rendben van-e.

Én 4 hete fekszek, nem dolgozok, mert veszélyeztetett terhes lettem. Csak pisilni és gyors zuhanyra kelek fel. Nehéz, de ha ez az ára a babáért, akkor megéri.

Lepénytapadásoddal nincs probléma? Az is okozhat vérzést, vagy esetleg fertőzés is.

2018. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

A negyedik terhességemnel volt így, a 10.heten volt vérzés, nem nagy mennyiség de élénk piros. Ultrahangot csináltak rögtön. Egy nagy hematomat láttak. Később kiderult, a lányomnak volt egy ikre aki sajnos felszivodott és valószínű ennél a verzesnel történt.

Később 14-16majd húst hetesen is volt hogy hirtelen elontott a vér akkor a mehszajon fekvő lepény miatt.

Szerencsére később feljebb ment.

Rutascorbint és rengeteg magnéziumot adtak mást nem.

2018. szept. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!