Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire lehet normalis ha...

Mennyire lehet normalis ha 39+4naposan annyira faj a keresztcsontom meg a medencecsontom hogy nem birok aludni esha megmoccanok mintha osszetornék annyira faj?!

Figyelt kérdés
Mostmar 2.ejjel bele remegek ha fordulok mozdulok az agyba annyira faj odalennt foleg ez a csont es ahogy mozdulok ugy szur sokszor a huvelybe!Lanyomnal nemvolt ilyen es 5kgval szuletett,most akkor tobbet josoltak es nemis.jott szoba a csaszar sem!Sot ennyi idos kismamakent 1x kelett a heten nstre is mennem..megorjitenek ezek a fajdalmak mar..

2018. szept. 13. 02:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam , 6 hónapja szültem és még mi dig ugyanugy fáj . Nemtudok hasra feküdni se mert mintha kést vágnának belé. Nekem is nagy baba és valami átrendeződött rendesen .Remelem az idő segit majd kicsit rajt. Császároztak.

Könnyű szülést!😊

2018. szept. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én csak 37+1 vagyok, de a szeméremcsontom nagyon tud fájni. Nekem a popsimba és a combomba is kisugárzik néha.

Pedig nem nagy a babám, csak gondolom épp nyom valamit.

Kitartást, csak jobb lehet!

2018. szept. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat mar sajnos lassan nincs nap hogy ne sirnek annyira erossek ezek a fajdalmak.A derekemba is allandoan ropog valami mikor lepek.A jobb vesem barmikor bekrepalhat mert akkora tagulatom lett😣 37.heten mertek 4100grammos babat! Es tudjak hogy az elozo 5150el 62el szuletett de semmit nem tesznek. Varnak! Meg csak mehszajat se neztek majd hetfon a kiirt napon. Pff..mostmar nehez nagyon mindenhogy. Nem akartam ujra hatalmas babat siman szulni. Ennyire fajnak a csontjaim meg fogalmam nincs hogy birok majd vajudni allni feltenni _fogni a labaim nemtudom😒😓😔😔 rohely ami itt megy sajnos..
2018. szept. 13. 08:29
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a combhjlatban fájta csontom.azt mondták mjd elmulik szülés után,hát nem mult el,volt hogy menni alig tudtam annyira fájt.CT,MRI,RTG,mire időpontokt kaptam,fél év eltelt szülés után,akkor derült ki hogy a szeméremcsont és ülőcsont(nem a farokcson) között el volt törve,ugy nyomta a baba.
2018. szept. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jezusom😲 elvolt torve? Mik vannak eszem megall..😣 nemtudom mar mit csinaljak nagyon nehez minden lepes mozdulat foleg ejjel megfordulni felkelni.De mar az autoba beulni is nehez😭 ezmar rohelyes..es senki nem mondd semmit csak h tagulas ezzel jar. Erdekes. Nekem a lanyomnal nemvolt ilyen eros fajdalmam😣
2018. szept. 13. 14:34
 6/6 anonim ***** válasza:
az elsőnél nekem se volt semmi,remélem nem jársz hasonloan mint én,de az nem normális mikor annyira fáj h mozdulni se bir az ember,sajnos én is elhittem mindenkinek h ez ezzel jár...még jo h császárom lett,mi lett volna ha normál uton szülök??
2018. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!