Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen sok keményedés...

35 hetesen sok keményedés okozhat még gondot, vagy ilyenkor már normális?

Figyelt kérdés

Rengetegszer keményedik a hasam 3 napja, maga a keményedés fájdalommal nem jár, ritkán van enyhe menszesz szerű görcs, de az minimális.

Pihenek és szedem a magnéziumot úgyhogy azt ne tanácsoljátok 😊


2018. szept. 13. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is most leszek 35 hetes nekem nem keményedik a hasam hanem tegnap arra keltem fel hogy a szeméremcsontomnál nagyon fájt egy pillanatra! Valószínű kishercegnő feje nyomja ott lent
2018. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem 35 hetes koromra leállítottak a magnéziumoról teljesen. Sokat keményedik a a pocakom, ahogy mondod fájdalommentesen. 1 hete volt 1000-es a méhszáj értékem, málnalevél teát iszom. Ilyenkor már szerintem normális, legalábbis én a magnézium elhagyásának tudtam be, így teljes mértékben nyugodt voltam.


37+6 hkm

2018. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is már abba akarom hagyni jövő héten a magnéziumot, bár nem tudom akkor mire számithatok.
2018. szept. 13. 13:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a magnézium mellett is volt, annyi hogy sűrűsödött. Ahány orvos és védőnő, annyi féle gondozás van, azért kérdezd meg a sajátodat is. Errefelé így megy :-)


2-es válaszoló

2018. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!