Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés
Andreaa7 nevű felhasználó kérdése:

Kismamák nektek is előfordul, hogy a pocak az egyik oldalon a bordák alatt kemény, minta lenne ott valami? Létezik, hogy a babóca az 25 hetesen?

Keress kérdéseket hasonló témákban: babavárás, terhesség, várandósság

2018. szept. 14. 12:51  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem simán lehet, én is éreztem hasonlókat ilyen idős terhesen. De az is lehet, hogy csak a szerveid helyezkednek, és azt érzed :)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. szept. 14. 13:28 Privát üzenet
Melyik oldalon érezted?

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2018. szept. 14. 13:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A jobb oldalon érzem. :)

# 3/6Időpont 2018. szept. 14. 14:37 Privát üzenet

Simán. 😊

Én a baloldalon érzem, pont oda tette a doki az uh fejet pár nappal ezelőtt, így kapva az alkalman rá is kérdeztem. Ő az, ráadásul a fejecskéje.😊

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2018. szept. 14. 18:31 Privát üzenet

Háát. Nekem az epehólyagom a hatalmas epekövemmel volt jobb oldalon a bordám alatt.

De Neked ne így legyen!

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2018. szept. 14. 21:07 Privát üzenet
Bármi lehetséges. Nekem második terhességem, ikrekkel, és már a 15. hét óta látom, ha a fentebbi baba odabújik a hasfalamhoz. Szabályosan eldeformálódik a hasam. A derekamon nem látom, de érzem, ha ott ficánkolnak. 17.hétben vagyok, már a köldököm felett vannak.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. szept. 15. 06:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A 22-ik terhességi hétben járok és mással is előfordul e, hogy éjszakánként egészen alul a szeméremcsont környékén fáj? Esetleg tágul a medence attól lehet?
Harmadik trimeszter végén nálatok is előfordul ilyen?
4 hónapja halvaszületett a kisfiam 21 hétre idő előtti burokrepedés miatt. Az okát megmondani nem tudták az orvosok! Mennyi az esély rá, hogy újra előfordul?
35-ik hétben vagyok, és rendszeresen előfordul hogy olyan fájdalmat érzek a hasamban oldalt mintha beszorult volna a levegő. Ez mi lehet?
Nálatok előfordul olyan, hogy a nagyszülő "felrúgja" a nevelési módszereiteket?
Gyakran előfordul hogy ha a hasamra teszem a kezemet vagy valami hozzáér a hasamhoz akkor a baba rúg egyet, ez miért van?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!