Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Josló vagy igazi fájások?!

Josló vagy igazi fájások?!

Figyelt kérdés
37. Hétvégén jàrok és már kb 1 hete görcsöl szúr az alhasam,ezen a héten voltam NST de ott különösebben nem vizsgáltak meg a méh lepény miatt kellett a héten elkezdjem az NST mert 1 hónappal ezelött mar öreg volt es akkor mondtak h akar kora szülés is lehet belöle. Szóval nem tudom h mikor forduljak orvoshoz vagy korházba mennyek.

2018. szept. 14. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Jósló nem lesz rendszeres, zuhanyra elmúlik. Ha alszol mellette, az jósló.


Szülési fájás egyre erősebb, egyre sűrűbben jönnek a fájások, rendszer lesz benne. Nekünk azt mondták, ha 1 5 perc telik el 2 fájás kezdete között és tart 1 órája, akkor kell bemenni a szülészetre.

2018. szept. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen én sem akarok vak lármát, ezért is varok még....
2018. szept. 14. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szülsz azt észreveszed, az marhára fog fájni. Nekem is voltak jóslóim, illetve néha belenyilalt, nem tudom mit jelent pontosan a görcsöl szúr. Ha furcsa fájdalmat érzel azért elmehetsz orvoshoz, nehogy baj legyen, nem azért mert ez szülés.
2018. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Telefonra tudsz letölteni alkalmazást, contraction timer a neve, csak megnyomod a gombot, ha érzed, és majd akkor meglátod, hogy alakul-e a fájás, vagy sak kósza görcsölgetések. Még én nem próbáltam, de már nagyon várom a szülést, tegnap töltöttem épp le.
2018. szept. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönom, ki probalom
2018. szept. 15. 11:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Valoban hasznos ez a program igy nyomon tudom kôvetni a fajasokat. Kosuonom
2018. szept. 15. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!