Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Placenta praevia: akinek volt...

Placenta praevia: akinek volt az elején, mikor mozdult feljebb?

Figyelt kérdés

Ha feljebb mozdult.

A 12. heti uh-n vették észre.

A 18. hetire remélhetem, hogy feljebb kerül?


2018. szept. 15. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém csak érintette.18.heti uh-n már eltávolodott a méhszájtól.
2018. szept. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam pont így volt: 12. Heti UH-ra menve elöntött a vér. Szó szerint bokáig. Az UH-on minden rendben volt a babánkkal, de a lepény teljes egészében fedte a méhszájat. 3 hetet voltam kórházban, mire kiengedtek, már csak a méhszáj szélét érte el, a 18. hétre pedig már teljesen eltávolodott a méhszájtól. Utána már nem voltak lepény gondjaim a terhesség során.
2018. szept. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32. hétre hagyta el a méhszájat, egész adig vmennyire rálógott. 12 hetesen még teljesen rajta feküdt. Ha csak a széle éri el 12hetesen, akkor az jó eséllyel hamar feljebb kerül.
2018. szept. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A papíron úgy szerepel, hogy "hátsó falon tapad, fedi a méhszájat".

Komoly vérzés még nem volt, csak párszor pecsételtem takarítás után (hajlongás, porszívózás), akkor még nem tudtam róla.

2018. szept. 15. 08:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Minél többet pihenj, feküdj vele és akkor nem lesz baj.

Nekem 11 hetesen azt mondták mellső falon van a lepény és mélyen tapad. Mondták, hogy pihenjek sokat. Nem tudtam akkor, hogy ez mit jelent. Aznap elmentünk vacsorázni, kb 15 percet sétáltunk oda, aztán haza is. Hajnalra bevéreztem, rögtön kórház, bent is tartottak.

Aztán 12 és 13 hetesen is véreztem. Az első vérzés óta csak pisi és gyora zuhira kelhetek fel. Most 15 hetes vagyok, azóta nem történt szerencsére. Ultrahangon 2 napja voltam, mindent rendben találtak.

2018. szept. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16 hetesen a mèhlepèny a mellső falon mèlyen tapad. 18 hetesen a mèhlepèny normális helyen mellső falon tapad. Sokat pihentem a kèt vizsgálat között ès azóta is.
2018. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!