Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koraterhességi tünetek hirtele...

Koraterhességi tünetek hirtelen megszűntek. Aggódjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


6+5 hetes terhes vagyok, múlt héten voltam ultrahangon, még csak petezsákot látott a doki, de azt mondta, minden rendben, jó formájú, jó helyen van, nem is üres. Hétfőn megyek újból, addigra szívhangot is ígért, hogy lesz.

Kb. egy-másfél hete egyre erősödő émelygés, szagundor, hányinger volt a tünet, ami nyilván teljesen normális, tudtam is kezelni szépen. Azonban ma reggel úgy ébredtem, mintha kicseréltek volna, sem hányinger, sem émelygés nem volt (tegnap reggel még azt hittem, elpusztulok, ha egy falatot is ennem kell), gond nélkül végigkajáltam a napot, a világon semmi bajom nincsen. Legelső terhességem, normális ez? Aggódjak, hogy elment a baba? Egyébként nincs görcs, nincs vérzés, semmi...


Minden választ nagyon szépen köszönök!


2018. szept. 15. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nagy valószínűséggel vissza fog térni!

Előfordul, hogy 1-1 napra elmúlik, érezd magad szerencsèsnek akkor. 😃

De ne izgulj, ilyen hirtelen nem szűnnènek meg, ha baj is lenne.

Hormonszint ingadozik, ez okozza, hogy mikor milyen erősek a tünetek.

Élvezd, amíg nincs!!!

2018. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!