Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányszor kell érezni 24hetesen...

Hányszor kell érezni 24hetesen a magzat mozgását?

Figyelt kérdés
Én naponta 1x érzem pár percre,de abban sem vagyok biztos,hogy olyankor őt érzem. Ez már 4-5napja tart,és eléggé aggódom.
2018. szept. 15. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan 7-szer.



Na eppen ilyen buta kerdest tettel fel.

2018. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem egy számra voltam kiváncsi,ennyire nem vagyok hülye,csak arra,hogy normális e a napi 1-szeri pár perces mocorgás. Egyébként meg szerintem azt is lehet írni,hogy pl én eddig napi 5-6alkalommal éreztem,úgyh nem normális ez az 1...
2018. szept. 15. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Van, aki éppenhogy elkezdi érezni. Én korán éreztem már a fiam aki amúgy nagyon aktív volt magzatként de pont 24 hetes voltam, mikor 1 napig nem éreztem. Én bementem az ügyeletre, olyan flegma fejet vágott az asszisztens, hogy csak lestem. Szóval ez gondolom azt jelentené, hogy egyáltalán nem gond. Uh-n a saját szememmel láttam mozogni de én abból se éreztem semmit..

A lányom lustibb volt (pocakban legalábbis, ez a születésével elmúlt... xD) de őt ennyi idősen 1 kezemen meg tudtam volna számolni, hányszor érzem. Egy átlagos napon. De volt, hogy napokig csak a reggeli kávémkor jelentkezett be.

2018. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Tudod ki ert ra szamolgatni

Dolgoztam vegig a 36 hetig nem ertem ra

A 30 hetig nem kell naponta x erezni mozogni

2018. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!