Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. héten barnázás,3 napja...

8. héten barnázás,3 napja fekszem azóta, kaptam utrogestant és rutascorbint. A doki azt mondta, van egy vérömleny a baba alatt, mert nem ágyazódott be rendesen. Megmaradhatunk, ha vigyázok? A 12. hét után mi változhat?

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én ugyanilyen helyzetbe voltam,és befektettek a korházba.Ott azt mondták,h ha szigoruan fekszek,akkor nem lessz semmi baj,felszivodik.Igy is lett,már 19hetes vagyok!
2008. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat.
2008. nov. 4. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!

én is kórházban feküdtem 8 napot, meg itthon 5 hetet.

én 3X1 Utrogestant használtam, és napi 3X2 magneb6ot,görcsök ellen...ezenkivűl terhes vitamint.

csak a wcre szálhattam le, meg tusolni.

nagyon vigyázz magadra, fekvés, fekvés...és kitartás!

sok sikert.

25heteske

2008. nov. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a 10. héten történt bevérzés, és sajnos vérömleny lett a következménye. Nagyon megilyedtem. Ugyan ezeket a gyógyszereket kaptam, sokat kellett feküdnöm, és nem kellett kórházba mennünk. Kevés sétát is engedélyezett az orvosom. Holnap lépünk a 32. hétbe.

Minden jót!

2008. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is barnáztam a 8. héten és szintén Utrogestant kaptam. Neked 3*2 db volt a napi adagom. Emelett Magne B6-ot szedtem és szükség esetén Nospát ajánlott az orvosom, bár erre szerencsére nem volt szükség. Ma 25 hetesek vagyunk. Kitartást!
2008. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is volt egy kis vérömleny az elején,kaptam utrogestant és duphastont,sokat feküdtem pár hétig és nem lett semmi baj,mert addigra megerősödött a babóca.Meglátod,veled is így lesz.Pihenj,aludj sokat!
2008. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!