Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyaterős lába nyílaló...

Iszonyaterős lába nyílaló szúró görcsös fájdalom. Erre keltem mitől? 35 hkm

Figyelt kérdés

Hozzáteszem apósoméknál vagyunk. A kihúzhatós kicsi ágyon aludtunk párommal.. Az ágy ilyen ovisméretű lelóg majdnem az egész bokám a földre páromnak kb tértől minden.

Az éjjel jóslókra keltem fájdogált húzódott össze a méhem.

Ma reggel ahogy felelek hirtelen a jobb lábámban egy ér ami végigfut egészen a bokáig a combforgómtól ilyen irdatlan erős görcsbe álló szúró fájdalom keletkezett..

Nem bírtam felállni kb 3 perc alatt múlt el..

Mitől?


2018. szept. 16. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mg hiány
2018. szept. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
A forgótól lábba lesugárzó lehet gerincprobléma jele.
2018. szept. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Terhesen a görcs “normális” bar nagyon kellemetlen. Nyilván az is ra segített, hogy nem volt kényelmesen megtámasztva a lábad. Esetleg emelj a magnézium adagodon, vagy szedd rendszeresen ha csak alkalmanként szedted. Szedhetsz melle kalciumot is. Bár ugye a magneziumot javasolt (orvos függő ki mit mond 36-38 hét) abbahagyni.
2018. szept. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt mondanám, hogy ez egy sima izomgörcs volt, ami gyakran elöfordul terhesen is.

Ezt magnézium és kálcuim együttes pótlásával tudod elkerülni.


De azért figyelj, a z izomgörcsnél a fájdalomnak lassan szünnie kell. Ha viszont trombozisos akkor erösödik a fájdalom.

2018. szept. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez a combtőbe nyilalló fájdalomérzet nagyon gyakori volt.

Egyszer össze is csuklotram miatta mert álló helyzetben ért.

Én úgy tudom hogy egy ideget megnyom a baba és amiatt van ez. De nekem ez csak egy pillanatig tartott mindig, nem percekig.

Hosszabbanan tartó vádli vagy lábikra görcs szokott magnézium és kalcium hiány miatt lenni.

2018. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!