Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy egészsséges, normáls...

Egy egészsséges, normáls súlyú fiú és lány kisbaba igényekben miben különbözik, hasfájás, tejadag, alvás?

Figyelt kérdés
Ha valaki koraszülött, vagy beteg stb. az más téma. Fiam lesz és tegnap egyik ismerősöm mondta, hogy a kisfúk általában hasfájósabbak, mert mohóbban esznek mint a lányok. Ez nem tudom mennyire igaz. Eddig ismerőseim közül akinek lánya van azzal kevesebb a probléma, mert este jobban alszanak, de nem tudom ez mennyire jellemző amúgy, van-e különbség ilyen téren a két nem között.

2018. szept. 16. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem, semmi ilyen különbség nincsen. Az ismerősöd csak egy buta klisét szajkózott neked.
2018. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Két fiam van, egyik sem volt hasfájós, 7-8 hetes koruktól mindketten átaludták az éjszakát.
2018. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanolyanok, most én is mondhatnám, hogy a lányom átalussza az éjszakát, öcsém fia meg nem, de pl. én folytom bőgtem, éjjel is, nő vagyok, öcsém meg csöndes volt.
2018. szept. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2.lányom mohó volt, hasfájós hangos.

Most 2 éves, 2 fiút kitesz, mint szokták mondani.

Az első nem ilyen volt. A harmadik 1 hónapos (szintén lány), egyenlőre inkább az elsőre emlékeztet.

Nem nemfüggő, hanem babafüggő.

2018. szept. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. szept. 16. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!