Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Kinek milyen 25. hétben a baba mozgása?

Sziasztok!Volt már valakinek olyan,hogy 25. hétben reggel nagyon sokat mozog a baba meg még kora délután és másnap reggelig meg nyugalom van.Van kézi uh-m,meg is néztem hallani a dobogást mutatja a pulzusát,csak nekem nem szokott ilyet csinálni.Vannak mindig nyugis időszakok,de általában nagyon aktív.Most meg este alig érzek valamit...:(

Keress kérdéseket hasonló témákban: babamozgás, 25. hét, mozgás

2018. szept. 16. 21:18  Privát üzenet  

A válasz

Neki is van már ilyenkor egy kialakult rendszeressége. Ez persze változhat is. Az enyém reggel mérsékelten, este pedig nagyon aktív. Napközben kb mintha nem is lenne. Teljesen jól van :) Ne aggódj felelslegesen.

De azért nálunk is vannak extrém napok, hogy vagy sokkal kevesebbet, vagy sokkal többet mozog. Pl két hete volt egy éjszaka mikor annyira ficánkolt, hogy nem tudtam tőle aludni éjfélig. Azt hittem már sosem fárad el... :D aztán éjjel 3-kor újra kezdte.

26 hkm

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. szept. 17. 05:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Császármetszés után mikor érezhető a baba mozgása?
Normális, hogy már néha fáj a baba mozgása?
Kismamák! Várandósságotok hányadik hetében kezdett érződni kívülről, kézzel is a babátok mozgása? Nekem első baba lesz,15 hetes vagyok.
Okozhat a baba mozgása hányingert?
Mikortól érezhető a baba mozgása? Milyen érzés?
A 39. Hetben mar lelassul a baba mozgasa?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!