Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Mennyit fog nőni a mellem a terhesség alatt? És utána a szoptatási időszakban?

80F a mellméretem, ezzel estem teherbe. Most járok a 8.héten, kicsit duzzadt a mellem, de még jók a melltartóim. Meddig nőhet még kb? Már így is túl nagyok, alig találok melltartót... :( Nektek hány számot nőtt?

szept. 17. 13:27  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Terhesen nem nőlt,szoptatásnál meg kb 2 méretet. Mikor elapadt a tejem,akkor visszaállt az eredeti 75/c-re.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont szept. 17. 13:39 Privát üzenet
Tökmindegy kinek mennyit nőtt mert minden test más, valakinek 3 méretet, valakinek max 1-et (pedig még húszan leírják majd a sajátjukat, de ez a valódi válasz.)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont szept. 17. 13:45 Privát üzenet
Én 80B-vel kezdtem, de hamar 85-re kellett váltanom, a végére 90C kellett. Szoptatós melltartóm nincs, sportmelltartót hordok, viszont a régi M-esek kicsik, L-esre kellett váltanom.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont szept. 17. 13:45 Privát üzenet

Mindenkinek más

Nekem a 80/c

Lett 90/D

( belövelléskor 95/F)

Szoptatás alatt van:

hogy éppen D. Van hogy kibuggyan pl szoptatás előtt. Pedig nekem már nem keményedik fel, mert beállt a kereslet kinálat

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont szept. 17. 13:51 Privát üzenet

4 es vagyok

Pedig már vékonyabb vagyok, mint terhesség előtt

És mégis ilyen maradt a kerületem is

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont szept. 17. 13:52 Privát üzenet
Nekem nem nőtt semmit, se terhesen, se szülés után.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont szept. 17. 13:53 Privát üzenet
Terhesen nem nőtt, szoptatás alatt egy méretet maximum.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont szept. 17. 14:11 Privát üzenet
Ez tényleg teljesen egyéni, de azt mondom még egy embernél is eltérhet két terhessé során, nekem az első babánál nőtt két kosárméretet, a másodiknál nem nőtt semennyit. Mindkettőjüket szoptattam pedig. Úgyhogy mindegy ki mit ír, mert ez semmit nem jelent hogy másnál hogy volt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont szept. 17. 14:18 Privát üzenet
Nekem sem nőtt egyáltalán. Nem is változott semmit. Igaz nekem nem volt egyáltalán tejem.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont szept. 17. 16:28 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Nem nőtt, nem ereszkedett meg, nem változott semmit sem a terhességek, sem a szoptatások során.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont szept. 17. 16:52 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szülés után 4 hónapig kimaradt, ami normális. Múlthónapban megjött "először", de a 28 napos ciklus után most 3napja csak barna folt van rendes vérzés helyett. Első nap még piros...
Aki a "normálisan" hízott terhesség alatt, az utána ugyanolyan lett mint előtte?
Terhesség elején (6hetes) ha kb 5kg ot viszek pl boltból haza, utána elkezd nagyon görcsölni a petefészkem mintha megjött volna, ez nagy baj?
12 hetesèn voltam vèrvètelen a fe 30,4umol/l utàna egy csillag van! Mit jelent?
Elvagyok tiltva terhesség alatt a sextől, orgazmustól, viszont ha a páromat kényeztetem, az engem is felizgat. Felizgulástól is keletkezik oxitocin vagy csak orgazmustól? Ha csak...
Van itt olyan akinek a 10 dpo körül lejjebb eset a hő? Utána meg emelkedett és baba lett volna?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!