Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalataitok alapján...

Tapasztalataitok alapján lehet káros a fogtömés (érzéstelenítés miatt) terhesség alatt vagy egyáltalán nem?

Figyelt kérdés

2018. szept. 17. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom az, hogy ha az ember szól, hogy terhes, akkor másféle injekciót adnak neki.
2018. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Második trimeszterben 1x tömték a fogam és egyet kihúztak. Nem okozott semmi problémát.
2018. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, ezek nem véletlenül kapták a helyi érzéstelenítő nevet, nyugodtan kezeltesd ki magad, később rosszabb lesz ha halasztod.

Én csak koronát halasztottam szülés utánra, de azt is a stressz miatt (elég fóbiás vagyok a fogdokitól).

2018. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Letört a fogam. Mire időpontot kaptam, elmúltam 35 hetes. Kaptam érzéstelenítőt. Az orvos azt mondta, nem okoz gondot. Az utána következő hetekben még két fogammal kellett visszamennem, már én kértem. Megnyugtatott, hogy nem èreztem semmit.
2018. szept. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25 hetes kismama vagyok, én is most csináltattam a fogaimat. Egyedül amit nem ajánlott a fogorvos, az az amalgám tömés cseréje, és a fehérítés. Minden mást lehet.
2018. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és ha úgy adódik, hogy gyökérkezelni kell egy amalgámmal tömött fogamat?? mert elég érzékeny és még kérdéses, hogy helyrejön-e
2018. szept. 17. 22:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom... Meg kell kérdezni őket, mit javasol ilyen esetben az orvos.
2018. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!