Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Tapasztalataitok alapján lehet káros a fogtömés (érzéstelenítés miatt) terhesség alatt vagy egyáltalán nem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogtömés, terhesség, várandósság

2018. szept. 17. 14:20  Privát üzenet  

A válaszok
Tapasztalatom az, hogy ha az ember szól, hogy terhes, akkor másféle injekciót adnak neki.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. szept. 17. 14:29 Privát üzenet
Második trimeszterben 1x tömték a fogam és egyet kihúztak. Nem okozott semmi problémát.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2018. szept. 17. 14:31 Privát üzenet

Semmi, ezek nem véletlenül kapták a helyi érzéstelenítő nevet, nyugodtan kezeltesd ki magad, később rosszabb lesz ha halasztod.

Én csak koronát halasztottam szülés utánra, de azt is a stressz miatt (elég fóbiás vagyok a fogdokitól).

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2018. szept. 17. 14:35 Privát üzenet
Letört a fogam. Mire időpontot kaptam, elmúltam 35 hetes. Kaptam érzéstelenítőt. Az orvos azt mondta, nem okoz gondot. Az utána következő hetekben még két fogammal kellett visszamennem, már én kértem. Megnyugtatott, hogy nem èreztem semmit.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2018. szept. 17. 14:44 Privát üzenet
25 hetes kismama vagyok, én is most csináltattam a fogaimat. Egyedül amit nem ajánlott a fogorvos, az az amalgám tömés cseréje, és a fehérítés. Minden mást lehet.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2018. szept. 17. 16:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

és ha úgy adódik, hogy gyökérkezelni kell egy amalgámmal tömött fogamat?? mert elég érzékeny és még kérdéses, hogy helyrejön-e

# 6/7Időpont 2018. szept. 17. 22:22 Privát üzenet
Azt sajnos nem tudom... Meg kell kérdezni őket, mit javasol ilyen esetben az orvos.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2018. szept. 18. 17:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gerincferdülés esetén is adnak epidurális érzéstelenítést?
Mennyit fog nőni a mellem a terhesség alatt? És utána a szoptatási időszakban?
Kb 12 hetesen fogorvos, érzéstelenítés mennyire veszélyes, nagy eséllyel lehet vetélés?
Fogorvosnál voltam, ki akarta húzni a bölcsesség fogamat, de érzéstelenítés ellenére annyira fájt, hogy nem tudta kihúzni. Lehet, hogy a terhesség miatt fáj annyira vagy amiatt...
Minden szülésnél kérhetek érzéstelenítőt?
Terhesség első heteiben okozhat gondot a lidocain injekció?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!