Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok szurkal a...

7 hetes vagyok szurkal a hasam baj lehet?

Figyelt kérdés
6 hetesen voltam eloszor ultrahangon ahol még nem volt szívhangja. Szerdán kell mennem ismét ultrahangra. Ma viszont reggeltol szurkal a hasam alja lent jobb oldalon. Annyira nagyon nem fáj de kicsit kellemetlen. Inkabb a hirtelen mozdulatokkor faj jobban. Kicsit kezdek megijedni hogy vajon minden rendben van e. Szerintetek?
2018. szept. 17. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha hirtelen mozdulatoknál érzed akkor valószínűleg a méh tartószalagjainak nyúlását érzed.

Nem kell tőle megijedni, csak kellemetlen.


Én is éreztem ilyenkor már, nem állhattam fel hirtelen. Tüsszentésnél is már rögtön görnyedtem, mert olyankor is bele nyilalt.

2018. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg ez igy termeszetes! Kiveve akkor ha nem gorcsolsz.. ilyenkor no a meh.
2018. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!