Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az elsô terhesègemnèl kötènyha...

Sanella20182018 kérdése:

Az elsô terhesègemnèl kötènyhasam lett ha nôlnifog a hasam meggeszül terhesèg alatt?

Figyelt kérdés
Vagy kerek feszes hasam lessz felül , all pedig lognifog? Ugye nem??! Valakinek hasonlò?
2018. szept. 17. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Magyarul nem tudsz?
2018. szept. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem minimálisan lógott az első után, most a másodikat várva szép kerek. Hogy utána milyen lesz, hát, kíváncsi vagyok. 😄
2018. szept. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikkor már nagyterhes leszel, nem fog lógni, de utána valószínűleg jobban, mint előtte.
2018. szept. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat !!! Elsonek pedig uzenem alpari paraszt vagy !!!lehet felre irtam vagy nem irtam helyesen 20 eve elek amerikaba es nem tudom mikor irkaltam

Utoljara magyarul hA nem tetszik akor elehet menni thakns😘

2018. szept. 19. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!