Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok, kb....

23 hetes kismama vagyok, kb. a terhesség 19. hetétől a bal combtövemnél (ahol amúgy a nyirokcsomók vannak) fájdogál. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem állandóan érzem és nem is rettentően kellemetlen, csak nem tudom, hogy mi lehet. Megnagyobbodott nyirokcsomót nem érzek, csak valahol azon a területen érzem és nincs egy konkrét pont, ahol érezném, csak valahol arrafelé. Ha lefekvéskor a bal oldalamon fekszem, akkor a bal combom külső része picit bizsereg is, de ha kicsit elmozdulok, akkor elmúlik. Máshol olvastam olyat, hogy ez lehet a terhességtől. Nőgyógyász nem látott kórosat, háziorvos szerint lehet ideg. Tényleg lehet a terhességtől vagy érdemes lenne ultrahanggal megvizsgálni?

2018. szept. 18. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, ezt vírus is kiválthatja, felsőlégúti betegség utáni csípőízület gyulladás. Irritábilis csípő. Keress rá.
2018. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hogy vagytok azota?
2021. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!