Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek beleélhetjük...

Szerintetek beleélhetjük magunkat, hogy fiunk lesz 2d-s 12 hetes uh alapján?

Figyelt kérdés
Szemből nézetből mondta a doki, hogy a lányoknak nagyobb a csiklója, ez alapján nagy valószínűséggel fiú lesz.
2018. szept. 18. 14:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Oldalról nem láttuk.
2018. szept. 18. 14:35
 2/6 anonim ***** válasza:
A 12 hetes uh-t, inkább csak 80%-ban kell komolyan venni. Ami igen nagy esély, de még azért várjatok a szoba kékre festésével :) pár hét és már biztos lesz.
2018. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi!😊
2018. szept. 18. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindig olyan fura, hogy egy doki találgatásokba megy bele...

Akkor más dolgokban is csak találgat? Lehet hogy...?


Ugye nem hiába mondják, hogy 16-20 hetes korától már biztosra mennek a dokik.


Az én dokim soha de soha nem találgatott, mindig biztosat mondott, addig míg nem tudta biztosra inkább nem mondott semmit.

2018. szept. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En nem javaslom, hogy ezt elkonyveljetek.

Nekem pl a 20 hetesen mondtak eloszor, hogy fiu, egymastol fuggetlenul ket szonografus es magabiztosan.

Ennek ellenere akkor vettem en biztosra, amikor 28 hetesen 4d-n laikuskent is lattuk, hogy fiu.

De a nagyobb gyerekeknel is megvargam, hogy ketszer ugyanazt mondjak, a 12 hetest “tippet” en elengedtem inkabb a fulem mellett.

2018. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 hetes uh-n azt mondták hogy fiú és igy is lett most itt szuszog melettem a 7 hetes kisfiam
2018. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!