Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terheség, teljes pánik....

Moncsy21 kérdése:

Első terheség, teljes pánik. Tudtok tanácsot adni? (tapasztalatok, tanácsok stb) a többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, vőlegényemmel fél éve próbálkoztunk a babával, tegnap délután óta 3at teszteltem amiből 2 pozitiv, a harmadik nagyon halvány. Ő nagyon lelkes, én viszont rettegek hogy mi lesz ha elmegy a baba stb.. mire érdemes figyelni ebben az első időszakban? Nőgyógyászhoz ilyenkor kell időpont vagy soron kivül fogad? Minden jótanács érdekel..első terhesség L/28
2018. szept. 18. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
3 hetet kèsett mikor dokihoz mentem, hamarabb nem nagyon èrdemes. Ami baba elmegy az első 12 hètben az sajnos nem egèszsèges de ilyenre ne gondolj. Nem lesz semmi baj.
2018. szept. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

És gondolod, hogy a két tegnap délutáni teszt között megy el a magzat, s a vér hormonszintje is ezt real time követi percre?


Miért mennél soron kívül orvoshoz?

2018. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
28 evesen nem lany vagy.
2018. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1es, köszönöm!

2es.természetesen nem vagyok gyök kettő hogy ezt gondoljam, és az is lehet hogy túl parázom, de tekintve hogy 21évesen pcos-t diagnosztizáltak nálam,és úgy volt hogy lehet nem is lehet saját, így most hogy úgy néz ki mégis sikerül ez a csoda, félek hogy valami baj lesz.. és nem soron kivül akarok beférkőzni szimplán érdekelne ennek az egésznek a menete mivel még nem volt ilyenem.......

2018. szept. 18. 17:05
 5/13 A kérdező kommentje:
kedves 3as troll.. ad egy miért akkor férfi? ad kettő köszönöm a lényegre törő reakciót már vártam...
2018. szept. 18. 17:06
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Először is: nyugi és most örülj egy kicsit, arra ne is gondolj, hogy elmegy a baba.

6-7 hetes terhesen érdemes először dokihoz menni, mert addigra már biztos lesz szívhang, ha még csak most maradt ki a menstruációd, akkor felesleges orvoshoz rohanni hisz valószínűleg úgysem lát még semmit.

+egy jó tanács: ne olvass túl sok gyk-t,mert csak megijedsz. Azon fogsz kattogni, hogy milyen gondok lehetnek a babáddal. Inkább élvezd a terhességet és bízz magadban meg a dokidban, hogy minden a legnagyobb rendben.

Boldog babavárást!

2018. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Az a menete, hogy felhívod az orvosod és kérsz időpontot, ő pedig megmondja, hogy mikor menj. Ennek semmi köze a pcos-hez. Ennyi az egész.
2018. szept. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

5

Nem, NŐ vagy. Lányságod kb. a terhességed környékén veszett el.

Mert az általad említett férfinak nem a lány az ellentéte. Az a fiúé.


2-es, 7-es voltam.

2018. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Még csak annyit, hogy nekem is pcos-om van, és teljesen rendben zajlik a terhességem (a baba egészséges, vérzés/görcs nem volt).

Szóval NYUGI! ÉLVEZD! :)

28 hetes első babás kismama

2018. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos semmit nem tehetsz annak érdekében, hogy megmaradjon. Ezek kritikus hetek. Ami elmegy, annak tényleg nem szabad megmaradnia.


Azért ne most kezdj el téglát pakolni,ha eddig nem volt a minden napjaid része :) de amúgy éld az életed, mint eddig, nyugodtan.

Saját recept: Az én javaslatom az, hogy ne vedd komolyan. Vedd félvállról, mintha nem is lenne. Ne kezdj el kötődni hozzá, ne nevezd babának. Amúgyis még csak embrió. Így ha ne adj isten bármi történne, akkor picivel könnyebb feldolgozni. És könnyebb újra próbálkozni később.


De biztos minden rendben lesz! Drukkolok!

2018. szept. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!